Penuche Fudge with walnuts

Handmade from the freshest ingredients. Our old fashioned penuche nut fudge. Mmmmmm good!. Select up to four different 4 oz. fudge varieties. $12.95 per pound

Unit Price: $13.50

Special Pricing:

Buy 0.25 for $10.80

Quantity

    

Refer this page to a friend

Penuche Fudge with walnuts